Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Verslumo procesas

Verslumo procesas

  • Data2019-06-15
  • Laikas09:00
  • VietaGedimino g. 48, Kaišiadorys

VERSLUMO PROCESAS. KAIP ĮGYVENDINTI SIEKIUS?

Ką turi mokėti, gebėti bei kokiomis savybėmis pasižymėti sėkmingas verslininkas?
Gegužės 4 d. projekto „Kaišiadorių gyventojų padėties darbo rinkoje gerinimas, suteikiant verslo pradžios ir plėtros konsultacijas bei skatinant bendradarbiavimo tinklus“ dalyviai rinkosi į seminarą „Psichologiniai verslininko asmenybės aspektai. Ar aš galiu būti verslininkas?“, kurio metu aptarė faktorius, kurie trukdo versle siekti aukštesnių tikslų. Vienas iš faktorių – stresas. Tą projekto dalyviai pajuto atlikdami praktinę užduotį. Vėliau aptarėme reakcijas į stresą ir būdus kaip jį įveikti.
Strateginis mąstymas yra tai, kuo užsiima verslininkai, o kūrybiškumo aspektas ypatingai svarbus norint išspręsti užduotis. Ar gebame strateguoti ir kūrybiškai spręsti problemas, išbandėme atlikę praktinę užduotį „Planeta“.
Jei nori išbandyti ir atrasti save, kviečiame prisijungti prie projekto veiklų ir atvykti birželio 15 d. 9 val. į Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre organizuojamą seminarą „Verslumo procesas. Kaip įgyvendinti siekius?“. Užsiėmimus veda psichologė prof.dr. Aistė Diržytė

Atnaujinta: 2019-06-11 14:10