Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Kaimo turizmo sodyba „Laukysta“

Kaimo turizmo sodyba „Laukysta“

  • Adresas Kaspariškių k., Kaišiadorių r.
  • Tel. +370 699 55989, +370 652 98397
  • El.p. info@laukysta.lt
  • Svetainė http://www.laukysta.lt
  • Nakvynės vietų 32
  • Salėje vietų 50

Kaimo turizmo sodyba „Laukysta“ įsikūrusi vaizdingame, natūralios gamtos apsuptame vienkiemyje, ant Neries ir Laukystos upių krantų. Šalia sodybos nevykdoma jokia žemdirbystės veikla. Ekologiška, švari aplinka. Sodyba nuo Vilniaus nutolusi 70 km atstumu, nuo Kauno – 50 km, nuo Kaišiadorių – 25 km.
Poilsiautojams įrengti du jaukūs rąstiniai, skiedromis dengti nameliai su visais patogumais. Didesniam būriui svečių siūlome namą su 50 vietų sale (80 m2), kurioje galima švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas ir kitas šeimos šventes, organizuoti verslo renginius – seminarus, mokymus, įmonių šventes. Sodybos pastatuose galime apnakvindinti iki 30 asmenų.
Erdvi ir išpuoselėta sodybos teritorija (5 ha) puikiai tinka rengti įvairius renginius ir pramogas gryname ore. Turime didelę lauko pavėsinę su skaidriais tentais, kurioje telpa iki 50 asmenų, yra elektros įvadas ir apšvietimas. Sodybos svečiams galime pasiūlyti išskirtines pramogas, kurias patys organizuojame: Stalo futbolas gyvai, Futgolfas, Laukystos golfas, karučių lenktynės, žaidimas Kubb, šaudymas iš lankų ir arbaletų į taikinius ir 3D žvėrių muliažus.
Sodyboje yra garinė pirtis ir lauko  pirtis – kubilas. Krepšinio (į vieną krepšį) ir tinklinio aikštelės, mini futbolo vartai.
Jeigu pavargote nuo miesto triukšmo, kasdienybės rūpesčių, norite pailsėti ir atsipalaiduoti natūralioje gamtoje – bet kuriuo metų laiku maloniai laukiame Jūsų!

Daugiau galite pasižiūrėti youtube, paspaudę čia

Atnaujinta: 2022-02-28 10:46
Kaimo turizmo sodyba "Laukysta"