Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

NONNA VILA

NONNA VILA

  • Adresas Vilniaus g. 23, Bačkonių k.
  • Tel. 8 603 70777 - Aušra, 8 699 43007​ - Vygintas
  • El.p. katkauskai@gmail.com
  • Svetainė https://www.nonnavila.lt/

Nonna vila yra šiuolaikinė ir patogi sodyba, kuri yra išsiskiria jaukumu bei asmeniniu dėmesiu. Nonna vila yra įsikūrusi Bačkonių k.v Kaišiadorių r. tarp Vilniaus ir Kauno. Iki ežero vos 200m., iki upės – 100m.

Nonna viloje suteikiamos paslaugos:

1. Pirtis ir kubilas – pirtis yra senoviška, alsuojanti sava autentiška, lietuviška, šlapia. Pirtyje telpa iki 10 žmonių. Kubilas yra po atviru dangumi su oro masažo funkcija, burbulais, besikeičiančių spalvų terapija, vienu metu kubilu gali mėgautis 6-8 asmenys.

2. Poilsis ir nakvynė – yra 4 miego erdvės, kuriose galite miegoti po 1 ar 2 kambaryje. Iš viso jaukiai apnakvindina 20 asmenų (turi 12 vienviečių ir 4 dvivietes lovas).

3. Maistas – pusryčiai, pietūs, vakarienė – viską gamina patys, todėl desertai, vieno kąsnio užkandėlės, kibinai, sūrūs karšti pyragai, lietuviški tradiciniai patiekalai bus tokie, kaip pas močiutę.

4. Transportas – Nonna vila savininkai turi erdvų, 9-vietį autobusiuką su didele bagažine. Atveža ir nuveža šventės ar savaitgalio dalyvius su daina.

5. Stovyklos – Organizuoja siuvimo, maisto gaminimo, sveikos gyvensenos, žvejybos, rankdarbių, turizmo, poilsio, anglų, ispanų kalbų, keturkojų draugų savaitgalio ar 5 dienų stovyklas-seminarus Nonna viloje.

6. Vaikai – tam, kad romantišką vakarienę ar draugų susibūrimą galėtumėte patirti visa širdimi ir abiem kojom, patikėkite mažųjų priežiūrą jiems.

7. Ežero baidarės ir irklentės.

 

Atnaujinta: 2020-06-04 08:35
Nonna vila