Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Perlinių danielių parkas

Perlinių danielių parkas

Perlinių danielių ūkis – tai jaunos šeimos idėja, kuri dar tik pradeda plėtotis. Sekite naujienas ir sužinosite, kaip didėja ūkis ir kaip vystomos pramogos parke. http://perliniaidanieliai.lt/ 

Kviečiame atvykti ir pasivaikščioti gamtoje su danieliais – elninių šeimos žinduoliais. O jeigu atsivešite morkų, obuolių ir batono – tai turėsite galimybę susipažinti su jais iš arčiau. Drąsuoliai Frankas, Maikas, Bembis, Mažylis ir Pašiaušėlis pirmieji jus pasitiks. Taip parke yra ir drąsių patelių bet vos kelių mėnesių jauniklių.

Perlinių danielių gyvenimo stebėjimas sudomins ir vaikus, ir jų tėvelius.  Palankiausias metas lankyti danielius – nuo gruodžio iki gegužės mėnesio ir nuo liepos iki rugsėjo mėnesio. Spalio mėnesį danieliai poruojasi, o birželio mėnesį patelės vedasi jauniklius. Egzistuoja kelios danielių rūšys, mūsų ūkyje pamatyti galite išskirtinius ir geriausiai vertinamus perlinius danielius.

Danieliai iš pradžių ūkyje atsirado kaip dekoracija, o dabar šeimininkai siekia sukurti parką ir dalintis šiuo grožiu bei džiaugsmu su visais.  Leisti laiką gamtoje ir iš arti stebėti danielių gyvenimą – puiki meditacijos forma.

  • PERLINIŲ DANIELIŲ MAŽYLIAI
  • PERLINIŲ DANIELIŲ ŠEIMA
  • KITI PARKO GYVŪNAI

 

 

Atnaujinta: 2022-12-22 14:55