Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“

Sodyba „Senosios Gegužinės ūkis“

„Senosios Gegužinės ūkis“, tai kaimo turizmo sodyba istoriniame Senosios Gegužinės kaime ir taip pat nedidelis Kaišiadorių rajono kultūros židinukas, kuriame vyksta įvairūs renginiai, skirti tautinį identitetą atspindinčių kultūros sričių puoselėjimui ir propagavimui bei profesionaliojo meno sklaidai.
Didžiojo namo salėje ir priemenėje pastoviai veikia meno darbų parodos. Parodų ekspozicijos keičiamos kas trys mėnesiai. Atidarymams skirtų renginių metu vyksta koncertai, susitikimai – pokalbiai su meno kūrinių autoriais, meno kritikais.
Sodyba daugelio konkursų laureate ar laimėtoja, ne kartą apdovanota už savo visuomeninę-kultūrinę veiklą. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narė, turinti 4 gandrų kokybės įvertinimą, pastovus Booking.com svečių vertinimo balas – 9.8 /9.9.
„Senosios Gegužinės ūkyje“ galima apsistoti nakvynei ar savaitgaliui, suorganizuoti savo renginį ar ilgalaikę stovyklą, susipažinti su ūkio gyvenimu ir jo augintiniais – aviukais, arkliukais, pamatyti kraštovaizdį keliaujant po apylinkes pėsčiomis, plaukiant Nerimi baidarėmis ar važiuojant dviračiu.
Nakvynei siūlomi aštuoni didžiojo namo dviviečiai-keturviečiai svečių kambariai su atskirais sanitariniais mazgais. Bendras nakvynės vietų skaičius – 24/28.
Didžiojo namo pagrindinė dalis pirmajame aukšte skirta renginiams ir susibūrimams – šeimų šventėms, susitikimams, įmonių ir organizacijų mokymams, paskaitoms, konferencijoms. Vienu metu, priklausomai nuo renginio pobūdžio, čia gali svečiuotis nuo 30 iki 100 svečių.
Sodyba yra mėgstama žvejų mėgėjų, kurie ieško laimikių natūralioje, laukinėje aplinkoje. O rudenį ji tampa visos šalies ir užsienio šalių lašišautojų susibūrimo vieta, nes čia jau daug metų vyksta „Senosios Gegužinės ūkio lašišadieniai“ – didžiausia lašišų gaudytojų šventė-varžybos, sutraukianti iki šimto žvejų mėgėjų.
Jei Jūs neabejingi mūsų tautiniam kultūriniam palikimui ir jo puoselėjimui, jei Jūs mylite ir gerbiate mūsų gamtą, jei Jums nesvetimas šiandieninio meno pasaulis, kviečiame Jus užsukti ir pasisvečiuoti.
Bortkūnų šeima, Senosios Gegužinės ūkis

Atnaujinta: 2022-02-28 09:43
Sodyba "Senosios Gegužinės ūkis"