Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Filmo peržiūra „Dream team 1935“

Filmo peržiūra „Dream team 1935“

  • Data2022-04-27
  • Laikas15:30
  • VietaGedimino g. 55, Kaišiadorių jaunimo centre "Mazgas"

1935 metai, Ženeva, Šveicarija. Krepšinis Europoje naujas, vis dar nelabai populiarus žaidimas, o Ženevoje rengiamas pirmas oficialus Tarptautinis Europos čempionatas. Kiekviena komanda nori būti pirmoji įrašiusi savo vardus į sporto istoriją.

Čempionatui ruošiasi ir Latvijos rinktinė. Jaunas treneris Baumanis įsitikinęs, kad viskas yra įmanoma, o krepšinis netrukus taps populiariu žaidimu, galinčiu suvienyti skirtingų pažiūrų ir tautų žmones. Jis tiki, kad visos Europos šalys yra vienodai svarbios ir lygiavertės, o laimės geriausi. Tačiau savo kelionėje jis greitai sužino, kad ir triumfas, ir pralaimėjimas yra žaidimo dalys.
Baumanis susiduria su daug sunkumų, tačiau sulaukia netikėtos artimiausių žmonių pagalbos. Intrigos, smulkūs nesusipratimai ir charakterių kovos – tai kelias į čempionatą. Nugalėti galima pirmiausia nugalėjus save.

Aktorius Janis Amanis Latvijos nacionaliniame kino festivalyje apdovanotas už geriausią vyro vaidmenį, filmui atiteko prizai už kostiumus ir montažą. Dar 7 kino nominacijos.

Atnaujinta: 2022-04-26 10:38