Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Lyrinė komedija

Lyrinė komedija

  • Data2019-12-31
  • Laikas18:00
  • VietaKaišiadorių kultūros centre, Gedimino g. 40, Kaišiadorys

Naujų metų išvakares sutik su teatru! Gruodžio 31 dieną 18 valandą kviečiame į kultūros centro teatro trupės spektaklį „Aš tave labai myliu, mama!“.
Iškeiskite televizoriaus ekraną į gražią ir nuotaikingą šventę kultūros centre!
Spektaklis, tai lyrinė komedija „Aš tave labai myliu, mama!“ pagal Nadeždos Ptuškinos pjesę „Kol ji ruošėsi mirti“
Ši pjesė, kurią iš rusų kalbos išvertė Marija Kokštienė, Lietuvoje pristatoma pirmą kartą. Graži lyrinė pasaka suaugusiems tik patvirtina žanro taisykles: visais laikais mėgstamos gerai pasibaigiančios, sveiko humoro nestokojančios gerai parašytos istorijos.
Įprasta pilkų dienų tėkmė pasikeičia, atrodo, per akimirksnį dėl motinos, jaučiančios artėjančią mirtį, ramybės. Jos senmergė duktė atsitiktinai į jų namus patekusį vyrą ryžtasi pristatyti kaip savo būsimąjį, o pardavėją iš daržovių parduotuvės – kaip kažkada paliktą dukterį… Tačiau likimas mėgsta staigmenas: paskubomis sukurta iliuzija, skirta mirštančios motinos širdžiai nuraminti, staiga ima realizuotis, suteikdama gyvenimo prasmės visiems šios istorijos dalyviams.
Vieniši žmonės dideliame mieste netikėtai įsitraukia į pačių sugalvotą žaidimą, visiškai svetimi vienas kitam žiūrovų akivaizdoje tampa artimesni už gimines. Tuo metamorfozės nesibaigia – nebesiruošia mirti Sofija Ivanovna, nes „ant širdies esantis akmuo“ verčia rūpintis „žentu“, „anūke“, būsimu proanūkiu ir toliau besitęsiančiais visų likimais… Tai nuoširdžiai paprasta istorija, jautriai ir su švelniu jumoru parodanti, kad patys svarbiausi gyvenime daiktai – šeima, lempa su gaubtu ir padengtas stalas… Namai, kuriuose esi laukiamas, esi reikalingas ir vien dėl to – laimingas.

Režisierius Jonas Andriulevčius
Vaidmenys ir atlikėjai:

Sofija Ivanovna Gintarė Vaiciekavičiūtė
Tatjana Vaiva Andriulevičienė
Igoris Valdas Antanavičius
Dina Asta Pelkutė

Premjera 2019-12-31

Renginys nemokamas.

Atnaujinta: 2019-12-31 08:39