Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Seminaras „Mažoji bendrija: teisė, apskaita ir mokesčiai“

Seminaras „Mažoji bendrija: teisė, apskaita ir mokesčiai“

  • Data2019-11-26
  • Laikas10:00
  • VietaKaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, Gedimino g. 48, Kaišiadorys

Mažųjų bendrijų (MB) steigimas vis auga. Lietuvoje jau įregistruota 5200 bendrijų. Nuo pat atsiradimo ši verslo forma išlieka viena populiariausių verslo formų. MB dažniausiai renkasi, ne tik asmenys norintys pradėti verslą, ar asmenys, vykdę individualią veiklą. Uždarosios akcinės bendrovės persitvarko į MB. Kas lemia šios verslo įteisinimo formos populiarumą?

Seminaro temos: MB teisinė forma, ją reglamentuojantis įstatymas, MB taikomi mokesčiai, reikalavimai apskaitai, kiti su šia forma susiję klausimai.

Seminarą ves lektorė Daiva Čibirienė, knygos apie Mažąją bendriją autorė, didžiausios ir seniausios Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė, smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos valdybos narė, Verslo apskaitos standartų komiteto prie Finansų ministerijos narė, MB Sostinės auditoriai vadovė, atestuota auditorė. Vyr. buhalterio, auditoriaus ir mokesčių konsultanto darbo patirtis virš 20 metų. Skaito paskaitas buhalteriams ir verslininkams, publikuoja straipsnius dėl mokesčių ir apskaitos klausimų.

Seminaras vyks lapkričio 26 d. nuo 10 iki 16 val. Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre, Gedimino g. 48, Kaišiadorys.

Seminaro kaina – 49 Eur.

Būtina registracija iš anksto tel. 8 672 48327 arba el.p. kaisiadoriutvic@gmail.com.

Atnaujinta: 2019-11-08 11:27