Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Susipažinimas su Darsūniškiu pėsčiomis

Susipažinimas su Darsūniškiu pėsčiomis

  • Data2024-02-25
  • Laikas11:30
  • VietaAutomobilių stovėjimo aikštelė prie Darsūniškio Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios, Darsūniškis, Kaišiadorių r. sav.
Vasario 25 d. nuo 11:30 val. kviečiame Jus pasivaikščioti po Darsūniškį. Šis miestelis išskirtinis tuo, kad jį saugo treji šventi vartai (šv. Agotos, šv. Jurgio ir šv. Kazimiero), trykšta natūralus mineralinis šaltinis „Liutika“ ir kiti lankomi objektai. O nuo ko saugo vartai, kuo įdomus mineralinis šaltinis, kada degino raganas bei kitus įdomius dalykus sužinosite vaikščiodami ir klausydami gido Aurelijaus.
Taip pat aplankysime dar XIX amžiuje statytą bažnyčią, kurioje Jus pasitiks klebonas Petras Linkevičius ir papasakos apie bažnyčios architektūrą bei kitas subtilybes. (P.S. visų labai prašome turėti po kelis eurus ir už šiltą klebono priėmimą paaukoti bažnyčiai).
Baigsime pažintį su Darsūniškiu bendruomenės namuose, kuriuose pasišildysime karšta arbata bei susipažinsime su buvusios mokyklos muziejumi.
Vietų skaičius ribotas. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o nuotraukos publikuojamos interneto svetainėje ir feisbuko paskyroje.
Renginio trukmė – apie 3 val.
Nueisime apie 6 km.
Susitinkame automobilių stovėjimo aikštelėje prie Darsūniškio Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios. Koordinatės 54.736178, 24.120688.
Atnaujinta: 2024-02-01 16:00