Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Tai ką jaučiu yra Legalu! Terapinio rašymo praktikos

Tai ką jaučiu yra Legalu! Terapinio rašymo praktikos

  • Data2022-11-20
  • Laikas13:00
  • VietaPalėpė, Gedimino gatvė 51a, Kaišiadorys
Terapinio Rašymo praktikos padėti sau kasdienoje, kai jauti įtampą ar nerandi atsakymo.
Viskas kas vyksta mūsų gyvenime ir aplink kelia mumyse vienokias ar kitokias reakcijas. Dalis jų yra trumpalaikės, kitos perauga į jausmus kaip baimė, nerimas, pyktis, neapykantą, nepasitenkinimas, pavydas, apatiją,. Visos emocijos turi tikslą. Todėl, kad ir ką jauti yra legalu!
Svarbu leisti joms būti ir ištarti TAIP! tik tada prasideda tikrasis priėmimas, patyrimas kūne, o nuo jo ir pokytis. Ne visi gali kalbėti ir dalintis balsu, ne visuomet išdrįstame ieškoti pagalbos, gėda dalintis savo jausmais, nenorime pasirodyti pažeidžiamais. O taip kaip jaučiatės jus nepaprastai vargina.
Visais atvejais, kai norisi padėti sau čia ir dabar, kai norisi suprasti kas dedasi viduje, kai nesusikalbame, norime išgryninti mintis, jausmus, situacijas, rasti sprendimus, kai nebepakeliame emocijų ir yra per sunku, vienas veiksmingiausių priemonių sau padėti yra TERAPINIS RAŠYMAS.
Terapinis rašymas turi gydomąjį poveikį nuo pačių rimčiausių ligų iki emocinės sveikatos pagerėjimo, nes rašymas susijęs su kairiuoju pusrutuliu (tarkim kalbėjimas su dešiniuoju), todėl ir poveikis yra visai kitoks nei išsikalbėti.
Pasakyk sau: TAIP, tai ką dabar jaučiu yra legalu!
Apie lektore Giedrė Laures
Asmeninio augimo trenerė, ugdomojo vadovavimo (koučingo) specialistė, lektorė, mentorė, rašymo terapijos specialistė, sertifikuota emocinės paramos teikimo praktikė ir kalbos kodo autorė.
„Esu ne tik aktyvi Gyvenimo tyrinėtoja, bet ir amžina žmogaus sielos inžinerijos studentė. Nepadoriai aistringa sujungti mokslą ir dvasingumą, kad galėčiau suvokti ir patirti savo pačios ir žmogaus esatį. Tvirtai tikiu, kad galiu dalintis tik tuo, kas patirta.
Vienintelis pastovus dalykas mano gyvenime yra vidiniai pokyčiai ir jau 10 metų Rašymo. Labiausiai mėgstu patirti gyvenimą per žmones ir jų istorijas. Branginu laisvę, tikrumą ir nepaprastai esu dėkinga, kai pavyksta džiaugsmą džiaugti.
Šiandien esu įsimylėjusi šią frazę: kai pažįsti, negali nemylėti! Tai įprasmina visas kurtas, atliekamas ir skleidžiamas praktikas, nes jos veda į savęs pažinimą, tikrumą ir laisvę pamatyti, priimti ir Būti tuo, kas Esi. Lygiai taip kaip rašymo praktikos Tai ką Jaučiu yra Legalu.
Susitikimas vyks 2-3 valandas.
Kaina žmogui – 20 Eur
Kviečiame atsinešti šiltas kojines (nes studijoje būname be batų) ar tapkutes, pagalvėlę ar kilimėlį, o gal ir sulankstomą kėdutę atsisėsti. Šiek tiek pagalvėlių turime, tačiau kad visiems užtektų, atsineškite.
Studija nėra didelė, tad vietų skaičius yra apribotas jos dydžio. Kviečiame registruotis štai čia: https://forms.gle/i7u9qoVrke9nn4yw8
Jei kiltų klausimų, kreipkitės +37061620004 ar asmenine žinute.
Atnaujinta: 2022-11-15 09:08