Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Urtės Daukaitės tapybos paroda

Urtės Daukaitės tapybos paroda

  • Data2022-04-19
  • Laikas10:00
  • VietaKaišiadorių kultūros centras
Kaišiadorietė, jaunosios kartos menininkė užsiima emociniu tapymu, „gyvą“ bei unikalų spalvų pasaulį kuria čia ir dabar.
Autorė save pristato štai taip:
„Esu Urtė Daukaitė. Gimiau ir augau čia, Kaišiadoryse. Nuo mažumės buvau susidomėjusi spalvų pasauliu. Mane lyg magnetas traukė abstrakcijos. Jau mokykloje nestokojau fantazijos, visada norėjau išsiskirti, todėl draugavau su ryškiomis spalvomis.
Šiandien tapyboje atrandu save iš naujo. Kuriu be taisyklių, išankstinio plano ir nusistatymų, leidžiu sau improvizuoti, būti čia ir dabar, „klysti“. Tapydama nežinau, kas bus mano drobėje. Mano darbai neturi vardų, noriu kad kiekvienas žiūrėdamas į juos matytų savaip.
Esu įsitikinusi, kad kiekvienas mokame tapyti, tik bijodami nesėkmės to nedarome. Tapymas – raktas į žmogaus vidų: kuo daugiau tapome, tuo daugiau atrakiname savyje gyvenančių jausmų. Visa tai atradusi, įkūriau „Emocinio tapymo“ kūrybines dirbtuves, kur tapytoju tampa bet kas – tereikia būti atviram sau, būti čia ir dabar.
Šią parodą skiriu savo draugams, bendraklasiams, su kuriais užaugau, kurie padėjo man augti ir puoselėti gražiausius jausmus.“
Paroda veiks balandžio 19 – gegužės 9 dienomis, Kaišiadorių kultūros centre.
Atnaujinta: 2022-04-13 12:16